Judo Dolní Kounice
Úvod - Judo Dolní KouniceKontakt na oddíl Judo Dolní KouniceTréninky Judo Dolní KouniceSponzoři Juda Dolní KouniceKniha návštěv Juda Dolní KouniceFacebook Judo Dolní Kounice
Judo Dolní Kounice Judo Dolní Kounice
Judo Dolní Kounice
 

Rekonstrukce tělocvičny začíná.

Dnes jsme ve složení Michal, Karel a David zahájili práce na odvlhčení tělocvičny (1.fáze). Práce je hotova, zejména díky potu a dřině Karla. Díky kluci. Pokračování po návratu z dovolených. 

1. fáze - obouchání omítek a vysušení (18.7.2015)

2. fáze - navrtání dírek, aplikace vodní skla

3. fáze vzduchotechnika

4. fáze sanační omítky

5. fáze vymalování a položení tatami 

 

Fáze 2:

V sobotu 25.7. proběhla druhá fáze projektu. Zpočátku práce nešla, jak by si to kluci představovali, ale poté, co Dan uřízl kus aplikátoru šlo vše jako po másle. Do navrtaných dírek se nalilo cca 100 litrů vodního skla, tak budeme věřit, že to pomůže. Kluci všimněte si jedné věci na fotografiích. Skoro na všech je Karel, který vše připravil, nachystal a nakonec i odpracoval. Pokud se chce někdo k jeho výkonu alespoň přiblížit, musí přijít a přiložit ruku k dílu. Šanci má tuto sobotu (1.8.), kdy se bude omítat.

 

Fáze 4:

Přeskočili jsme fázi 3, protože stále nemáme odborníka na vzduchotechniku. Nicméně se od pátku 31.7. do soboty 1.8. nanesla sanační omítka. Trošku jsme neodhadli množství omítky, museli jsme dokupovat 10 pytlů. Ale jinak to nešlo, stěny byly děravé a křivé. Během příštího týdne Dan s Karlem nanesou fajnovou a máme hotovo. Cca za  14 dní bychom malovali. Jak už jsem říkal, zbývá nám dořešit vzduchotechniku, kdyby jste někdo někoho znali, budeme rádi, když nám ho doporučíte.

Faze jedna hotovo
Kluci v akci
Kluci v akci 2